Golfový areál Golfový areál Golfový areál

3. ročník klubové jamkovky 2011

není přiložen žádný obrázek
16.5.2011 | Archiv novinek

Jamkova - 3. ročník. Potřetí v historii našeho klubu je hrána s vyrovnáním HCP. Hra s vyrovnáním v sobě zahrnuje vliv Vašeho aktuálního HCP a je vhodná i pro hráče s vyšším HCP. Novinkou je omezení maximálního vyrovnání a to na 36 (např. hráč s HCP 52 se počítá do vyrovnání jako hráč s HCP 36).

Jamkovka patří mezi tradiční klubové soutěže a kromě toho, že z ní vzejde mistr nebo mistryně klubu, tak pomáhá k seznámení jednotlivých účastníků celého klubu.

Jamkovka s vyrovnáním

  • Novinkou jsou dvě kategorie a to muži a ženy zvlášť.

  • Kolo je možné odehrát pouze na domovském hřišti ZBRASLAV.

Hráč, který je výše v žebříčku má práva první volby termínu. Soupeř může jeho volbu vetovat a navrhnout alternativní termín. Výše postavený hráč nabídku příjme anebo učiní nový, finální návrh. Předpokládáme však, že si chcete hlavně zahrát a na volbě hřiště a termínu se bez problémů domluvíte.

Výše nasazený hráč zodpovídá za vygenerování skore karty (www.tin-cup.cz) podle aktuálního HCP. Po dohrání kola hráči podepíší skore kartu s označením vítěze, kterou uschová vítězný hráč. Ten následně zodpovídá za oznámení výsledků emailem na info@chateugolf.cz.

V případě výsledku all-square (remíza) po dohrání poslední jamky hráči opakují celý zápas. Hráči se mohou dohodnout na pokračování od jamky č. 1 až do rozhodnutí. Pozor – v tomto případě jsou povinni konzultovat rozehrávku s recepcí hřiště.

Zápas se hraje na 18 jamek podle Pravidel golfu, v případě rozhodnutí zápasu dříve, hráči nemusí dohrávat všech 18 jamek. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených.

Veškeré aktuální informace a žebříček naleznete na www.chateaugolf.cz

Vítěz a vítězka získává No limit členství na rok 2012 zdarma a budou na konci sezony vyhlášeni na slavnostním galavečeru.

Termíny uzávěrek jednotlivých kol

1. kolo - 30. 6. 2011
2. kolo - 30. 7. 2011
3. kolo - 30. 8. 2011
4. kolo - 29. 9. 2011
finále - 30. 9. 2011

V případě, že máte potíže kontaktovat svého soupeře, sdělte, prosím, tuto skutečnost manažerce klubu – Ivaně Peterkové (info@chateaugolf.cz).

Návod jak generovat scorekaru pro jamkovku ...zde


Rozlosování jamkovky - pavouk

jamkovka muži jamkovka ženy

Soutěžní výbor

Michal Filip, Ivana Peterková, Lukáš Trojan
Rozhodčí: Jan Zatloukal

 

Přihlášení se provádí max do 14.5 20:00 hod zde pomocí tlačítka „PŘIHLÁSIT“