Golfový areál Golfový areál Golfový areál

4. ročník klubové jamkovky 2013

není přiložen žádný obrázek
8.5.2013 | Archiv novinek

Vážení členové, kamarádi, golfisté,vyhlašujeme 4. ročník klubové jamkovky. Poprvé v historii našeho klubu je hrána jak s vyrovnáním HCP, tak i bez vyrovnání.

Hra s vyrovnáním v sobě zahrnuje vliv Vašeho aktuálního HCP a je vhodná i pro hráče s vyšším HCP. Novinkou je omezení maximálního vyrovnání a to na 36 (např. hráč s HCP 52 se počítá do vyrovnání jako hráč s HCP 36).

Jamkovka patří mezi tradiční klubové soutěže a kromě toho, že z ní vzejde mistr nebo mistryně klubu, tak pomáhá k seznámení jednotlivých účastníků celého klubu.

Jamkovka s vyrovnáním i bez

  • Rozlosování bude provedeno dne 20.6.2013 na Chateau St. Havel při nedělním cross country a následném brunchi náhodně bez nasazení.
  • Novinkou jsou dvě kategorie a to muži a ženy zvlášť.
  • Kolo je možné odehrát pouze na domovském hřišti ZBRASLAV

Každý hráč se může přihlásit do obou jamkovek zároveň nebo pouze do jedné.

Hráč, který je výše v žebříčku má práva první volby termínu. Soupeř může jeho volbu vetovat a navrhnout alternativní termín. Výše postavený hráč nabídku přijme anebo učiní nový, finální návrh. Předpokládáme však, že si chcete hlavně zahrát a na termínu se bez problémů domluvíte.

Výše nasazený hráč zodpovídá za vygenerování skore karty (www.tin-cup.cz) podle aktuálního HCP. Po dohrání kola hráči podepíší skore kartu s označením vítěze, kterou uschová vítězný hráč. Ten následně zodpovídá za oznámení výsledků emailem na info@chateugolf.cz.

V případě výsledku all-square (remíza) po dohrání poslední jamky hráči opakují celý zápas. Hráči se mohou dohodnout na pokračování od jamky č. 1 až do rozhodnutí. Pozor – v tomto případě jsou povinni konzultovat rozehrávku s recepcí hřiště.

Zápas se hraje na 18 jamek podle Pravidel golfu, v případě rozhodnutí zápasu dříve, hráči nemusí dohrávat všech 18 jamek. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených.

Veškeré aktuální informace a žebříček naleznete na www.chateaugolf.cz

Vítěz a vítězka budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru na konci sezóny a získá členství na rok 2013.

Termíny uzávěrek jednotlivých kol

1. kolo - 30. 6. 2013
2. kolo - 31. 7. 2013
3. kolo - 31. 8. 2013
4. kolo - 30. 9. 2013
finále - 30. 9. 2013

V případě, že máte potíže kontaktovat svého soupeře, sdělte, prosím, tuto skutečnost manažerce klubu Ivaně Peterkové (info@chateaugolf.cz).

Návod jak generovat scorekartu pro jamkovku naleznete...zde

Přihlášení se provádí max do 15.6. 20:00 hod pomocí tlačítka „PŘIHLÁSIT“

Tlačítko přihlásit k jamkovce

 

Seznam přihlášených hráčů najdete na adrese: http://www.chateauhotel.cz/jamkovka/

Soutěžní výbor si vyhrazuje právo při nízkém počtu účasntíků v jednotlivých skupinách skupiny sloučit.

Soutěžní výbor

Michal Filip, Ivana Peterková, Lukáš Trojan
Rozhodčí: Jan Zatloukal

 

Přeji všem hezkou hru.

Hra s vyrovnáním v sobě zahrnuje vliv Vašeho aktuálního HCP a je vhodná i pro hráče s vyšším HCP. Novinkou je omezení maximálního vyrovnání a to na 36 (např. hráč s HCP 52 se počítá do vyrovnání jako hráč s HCP 36).Jamkovka patří mezi tradiční klubové soutěže a kromě toho, že z ní vzejde mistr nebo mistryně klubu, tak pomáhá k seznámení jednotlivých účastníků celého klubu.