Golfový areál Golfový areál Golfový areál

Jamkovka 2013

Vážení golfisté,

Vyhlásili jsme již 5. ročník smíšené klubové jamkovky, která bude hrána jak s vyrovnáním HCP, tak i bez vyrovnání. Hra s vyrovnáním v sobě zahrnuje vliv Vašeho aktuálního HCP a je vhodná i pro hráče s vyšším HCP. Novinkou je omezení maximálního vyrovnání a to na 36 (např. hráč s HCP 52 se počítá do vyrovnání jako hráč s HCP 36).

Jamkovka patří mezi tradiční klubové soutěže a kromě toho, že z ní vzejde mistr nebo mistryně klubu, tak pomáhá k seznámení jednotlivých účastníků celého klubu.

Jamkovka s vyrovnáním i bez

  • Kolo je možné odehrát na domovském hřišti Zbraslav nebo dle dohody hráčů na jiném hřišti

Hráč, který je výše v žebříčku má práva první volby termínu. Soupeř může jeho volbu vetovat a navrhnout alternativní termín. Výše postavený hráč nabídku přijme anebo učiní nový, finální návrh. Předpokládáme však, že si chcete hlavně zahrát a na termínu se bez problémů domluvíte.

Výše nasazený hráč zodpovídá za vygenerování skore karty (www.tin-cup.cz) podle aktuálního HCP. Po dohrání kola hráči podepíší skore kartu s označením vítěze, kterou uschová vítězný hráč. Ten následně zodpovídá za oznámení výsledků emailem na info@chateugolf.cz.

V případě výsledku all-square (remíza) po dohrání poslední jamky hráči opakují celý zápas. Hráči se mohou dohodnout na pokračování od jamky č. 1 až do rozhodnutí. 
Pozor – v tomto případě jsou povinni konzultovat rozehrávku s recepcí hřiště.

Zápas se hraje na 18 jamek podle Pravidel golfu, v případě rozhodnutí zápasu dříve, hráči nemusí dohrávat všech 18 jamek. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených.

Vítěz a vítězka budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru na konci sezóny a získá členství na rok 2014.

 

Termíny uzávěrek jednotlivých kol

1. kolo - 30. 6. 2013
2. kolo - 31. 7. 2013
3. kolo - 31. 8. 2013
4. kolo - 30. 9. 2013
finále - 30. 9. 2013

V případě, že máte potíže kontaktovat svého soupeře, sdělte, prosím, tuto skutečnost manažerce klubu – Ivaně Peterkové (info@chateaugolf.cz).

 

Návod na generování scorekarty

Návod jak generovat scorekaru pro jamkovku

Rozlosování a průběžné výsledky jamkovky - pavouk

jamkovka s vyrovnáním jamkovka bez vyrovnání

 

Soutěžní výbor

Michal Filip, Ivana Peterková, Lukáš Trojan
Rozhodčí: Jan Zatloukal